הגיע זמן לשפץ את המטבח

עברתם לדירה חדשה או שכבר נמאס לכם מהמטבח הישן, הוא מתקלף, הצבע דהה, המטבח שלכם דורש שיפוץ ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל שיפוץ מטבח?
הגעתם למקום הנכון, ננסה לתת לכם קצה חוט מאיפה להתחיל שיפוץ מטבח ועם מה עליכם להתמודד במהלך שיפוץ המטבח. לרוב נרצה לשנות את כל המטבח, סטייל, צבע, עם דגש שיהיה חדשני ומודרני יותר. בגלריית המטבחים תוכלו להרשם מהמטבחים שלנו.אחת התתמחויות שלנו זה שיפוץ מטבח.

מאיפה מתחילים

לפני שיפוץ מטבח נצתרך לעשות בדיקה כללית של מה שאנו מעוניינים לעשות, חשוב לתכנן מראש את שיפוץ המטבח ולדעת את כל המרכיבים שנכסנים לתכנון שיפוץ מטבח. נקודות שכדאי לזכור לפני תחילת שיפוץ מטבח הן הריצוף שנרצה להתאים, החיפוי – אם זה זכוכית או כל חומר אחר. איפה נרצה למקם את הכיור, מדיח הכלים, תנור, פינת ישיבה ואם יש מספיק מקום גם איפה ימוקם האי. איזה סוג וצבע של שיש, שיתאים למטבח המשופץ. נבחר את את המטבח החדש ע"פ קו סטיליסטי מודרני או סגנון כפרי אטו כל מטבח מעוצב מגלריית המטבחים. בתכנון שפוץ מטבח נעשה את החישובים מראש ולא במהלך השיפוץ כדי להמנע ממצבים של הוספה מיותרת של חומרים או אי התאמה. לכל רכיב בשיפוץ המטבח יש מחיר, אותו נכניס לקובץ אקסל מסודר וננהל אותו בקפידה עם כל שינוי שנעשה.

מעצב פנים

שיפוץ מטבח דורש תכנון רב ולעיתים גם אדריכל או מעצב פנים המתמחה בעיצוב מטבחים. כאן צריך לשאול אם נוכל להרשות לעצמנו הוצאה נוספת, לרוב זה משתלם מאוד. מעצב פנים יעזור לך בהכנות ובשיפוץ המטבח. יעוץ של מעצב פנים בנושא שיפוץ מטבח הוא לעיתים חשוב עד מאוד כדי "לחשוב מחוץ לריבוע". מעצב פנים יתן לכם את הטיפ והמחשבה שיש רק לבעל מקצוע טוב עם נסיון.

נגר מטבחים

נגר מטבחים יכול ליעץ מה עדיף שיפוץ או מטבח חדש. לרוב ניתן רק לחדש את הדלתות, להוסיף פרזול חדשני, אם זה כלאפות או מגירות סגירה שקטה. כך המטבח יראה וירגיש אחרת. למרות שלפעמים העלות הכולל של מטבח חדש יכול להגיע לעלות של שיפוץ מטבח. כך שכדאי לבקש הצעות מחיר גם שיפוץ מטבח וגם למטבח חדש. ההבדל בין שיפוץ מטבח למטבח חדש הוא משמעותי, בעיקר אם תרצו מטבח שונה בצורתו. נגר מטבחים יוכל להמליץ מה עדיף ע"פ מצב הארונות – שיפוץ המטבח ע"י שינוי מבנה המטבח, צבעו ועיצוב המטבח או מטבח חדש לחלוטין שעלותו תהיה גבוהה אך משתלמת לאורך השנים, אחרי הכל קונים מטבח לשנים רבות ולא כדי להחליפו לאחר 5 שנים.

לסיכום

אם אתם לפני שיפוץ מטבח או מטבח חדש אשמח לתת לכם הערכת מחיר בהקדם עם התחייבות לעבודה האיכותית ביותר ודיוק בזמים. לחץ כאן כדי להגיע לעמוד צור קשר.

שיפוץ מטבח:

חידוש מטבח

חידוש מטבח

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצטרפו אלינו לעמוד הפייסבוק

הרוני יוסי נגריית מטבחים
052-2237020
 הרוני יוסי

 

 

Leave a Reply